ما را در فیس بوک دنبال کنید
ما را در یوتیوب دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ورود اعضا

 


نتایج 1 - 18 از 18  

خیلی هیجان انگیزه که کسی در خونه رو بزنه و ما رو با یه میز غذای استثنایی که از طرف یه عزیزی رسیده سورپرایز کنه. اگه سالگرد ازدواج پدر و مادرتونه، اگه تولد کسیه که دوستش دارین، اگه یک دوست قدیمیتون به تازگی فارغ التحصیل شده، و میخواین عزیزانتون رو از راه دور‫ سورپرایز‬ کنید، کافیه مهمونا رو خبر کنید و بقیه کارها رو به سورپرایزگجت بسپرید! ما از میهمانان شما بهتر از خود شما پذیرایی می کنیم. تصورشو بکنین یهو خاله و عمه و غیره بصورت سرزده بیان خونه، از اون طرف یک میز پر از انواع غذاهای خوش رنگ و لعاب و چرب و چیلی برسه. و همه داد بزنن سوووورپراایز!! فوق العاده خواهد بود، نه؟! فقط چند کلیک با تحقق این ایده فاصله دارید. کلیه غذاهای داخل منزل در تهران از رستورانهای نایب و هانی تهیه میشه.
هر چیز دیگری هم که میخواین در کنار این میز غذای استثنایی میتونین اضافه کنین. گلهای فصل، کیکهای خوشمزه و ... . حتی میتونین یک بشقاب با یک عکس خاطره انگیز سفارش بدین و این سورپرایز نصیب هر کی شد، یک هدیه انتخابی مثل موزیک باکس با آهنگ دلخواه شما جایزش باشه.
 شما میتونید با اضافه کردن پیش غذا، غذای اصلی، دسر و نوشیدنی از لیست زیر، به سلیقه خودتون یک میهمانی، جشن تولد و … رو برای عزیزانتون تدارک ببینید. بری جشن تولدها میتونید از لیست کیکها هم یکی رو انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید. یکی از همین مهمونیا رو میتونین اینجا ببینید.

 

Positive SSL on a transparent background       
حریم خصوصی - قوانین و مقررات
*